• Юристу
  • Бухгалтеру
  • Керівнику

Інформвнешсервіс

Інформвнешсервіс
Сертифікований
5.0
Контактна інформація
  • м. Харків, вул. Пушкінська, 53Б, 61002
  • ivs@customs.com.ua
  • + 38 (057) 714-15-89, +38 (057) 714-39-68
Про компанію

Історія розвитку Науково-виробничого підприємства “Інформвнешсервіс” почалася у 1992 році зі створення зовнішньоекономічного відділу на одному з крупних підприємств Харкова.

Складні експортно-імпортні операції та постійна зміна законодавства вимагали максимальної автоматизації процесів ведення ЗЕД та найактуальнішої і найдостовірнішої інформації. Саме тому ми почали спочатку самостійно розробляти програмне забезпечення, а потім стали представниками в Харківському регіоні систем з ведення ЗЕД та заповнення митних декларацій “QDProfessional” – на сьогодні цією системою та нашим обслуговуванням користуються не менш ніж 95% від реально працюючих підприємств (експортерів та імпортерів) та митних брокерів Харківської області.

З 1996 року ми відокремились та почали розвивати інші важливі напрямки діяльності, які забезпечують потреби підприємств в актуальній інформації та автоматизації виробничих процесів.

Інформаційно-правові системи “ЛІГА:Закон”, системи електронного документообігу та здачі звітності, консультування та навчання, семінари та практикуми – це реальні постійні потреби кожного працюючого підприємства. Наші та запрошені провідні фахівці чітко й доступно розповідають, консультують та навчають. Наприклад, кожні Курси митних декларантів та фахівців ЗЕД, які проводять наші співробітники, закінчуються оплесками – і це є реальністю.

Для нас Замовник – не абстрактне поняття, це – реальна людина зі своїми потребами та проблемами.

І тому ми майже перші ввели систему дуже тісної співпраці: за кожним Замовником закріплюється особистий співробітник-консультант нашого підприємства, який допомагає, консультує та вирішує питання, які виникають. Працівники багатьох великих та малих підприємств та організацій переконались в нашому професіоналізмі і в нашій компетентності та стали нашими постійними Замовниками.

І завдяки такому ставленню до кожного – незалежно від системи та її вартості, за розвиток, професіоналізм та відповідальність НВП “Інформвнешсервіс” отримує подяки, грамоти, дипломи та цінні подарунки від наших Партнерів, повагу і шану – від наших Замовників, багато з яких стали нашими друзями.

Ми не прагнемо бути першими – ми прагнемо бути кращими!

Розгорнути
Переваги
Спеціалізація
Залишити вiдгук