• Юристу
 • Бухгалтеру
 • Керівнику

Консалтингова компанія “СОФТКОМ”

Консалтингова компанія “СОФТКОМ”
Сертифікований
5.0
Контактна інформація
 • 02000, Київ, вул. Євгена Сверстюка 11а
 • info@softcom.ua
 • +38 (044) 501-37-00
Про компанію

Історія компанії бере початок у 1999 році з кількох людей зі спільною ідеєю – покращувати життя бізнесу передовими ІТ-розробками. З того часу нам вдалося збудувати велику команду, яка щоденно робить все для досягнення спільної мети. У назві компанії закладено одразу 2 значення: СОФТКОМ – компанія, яка займається програмним забезпеченням (SOFT – програмне забезпечення англ.). Крім того, СОФТКОМ – це приємна компанія ( SOFT – м’який, приємний англ.). Найкраще програмне забезпечення для бізнесу та відкритість й готовність разом з усіма, хто хоче пліч-о-пліч працювати й досягати цілей – те, що лягло в основу нашої назви. У своїй роботу ми дотримуємося таких принципів:
– Чесність
– Повага та розуміння
– Максимальна якість
– Результативність
– Постійний розвиток та рух вперед.
Місія нашої компанії – Ми існуємо, щоб бути корисними! Ми пишаємося, що саме така місія й принципи об’єднують нас!

Насьогодні СОФТКОМ являє собою групу компаній, основними напрямками роботи яких є: автоматизація обліку програмними рішеннями 1С:Підприємство, спрощення та покращення здачі звітності й документообігу за рахунок програм M.E.Doc та СОТА, електронний документообмін FlyDoc, інформаційно-правовий захист бізнесу продуктами ЛІГА:ЗАКОН, надання різноманітних ІТ послуг.

Ми є виключно українською компанією.
В процесі нашої роботи була надана допомога понад 22 000 клієнтам. Це абсолютно різні організації як за масштабами, так й за формою власності й розташуванням.
Ми вдячні кожному клієнту за довіру!

Наш досвід та кваліфікація працівників дозволяють нам бути на лідируючих позиціях в порівнянні з конкурентами.
– На цей час СОФТКОМ – компанія №1 серед понад 450 партнерів з продажу та супроводу програмних продуктів лінійки 1С:Підприємство. Ми є Сертифікованим центром навчання, Авторизованим центром сертифікації, Центром супроводу 1С:ПідприємствоС. В 2017 році ми здобули сертифікат на відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001:2015.
– Ми є офіційним партнером Microsoft, Eset, Dr. Web, хмарного сервісу «Tucha».
– Багато років підряд СОФТКОМ посідає 1 місце серед усіх партнерів ЛІГА:ЗАКОН.
– В 2017 року ми визнані кращим партнером за напрямком M.E.Doc.

Це стало можливим завдяки нашій команді, яка налічує понад 200 чоловік. Працівники всіх напрямків є сертифіковані спеціалісти.
Ми любимо працювати разом й вміємо весело й драйвово відпочивати.
Для нас люди – найбільша цінність. Ми поважаємо й цінуємо кожного!

Така команда СОФТКОМ, така компанія СОФТКОМ! Й сподіваємося, якщо Ви читаєте ці рядки, Ви самостійно зможете переконатися, що ми саме ті, хто Вам потрібен для Вашого бізнесу або Вашого розвитку!
Дякуємо Вам, що зацікавилися нашою історією й життям!

Розгорнути
Переваги
 • Багаторічний досвід (з 1999 року)
 • Сертифіковані спеціалісти (понад 100)
 • Нам довіряють понад 22 000 клієнтів
 • Власні лінії підтримки для клієнтів кожного напрямку нашої діяльності
 • Відповідність стандартам ISO
Спеціалізація
 • автоматизація обліку програмними рішеннями 1С:Підприємство/BAS/UA-Бюджет, спрощення та покращення здачі звітності й документообігу за рахунок програм M.E.Doc та СОТА, електронний документообмін FlyDoc, інформаційно-правовий захист бізнесу продуктами ЛІГА:ЗАКОН, надання різноманітних ІТ послуг.
Залишити вiдгук