• Юристу
  • Бухгалтеру
  • Керівнику

ТОВ “Інформаційний центр “Інтелектуальні системи”, ФО-П Павленко Ж.О.

ТОВ “Інформаційний центр “Інтелектуальні системи”, ФО-П Павленко Ж.О.
4.0
Контактна інформація
  • 61045, м. Харків, вул. Шекспіра, буд. 8, к. 1
  • liga@intelsys.net.ua
  • 38(057) 773 02 24, 38(057) 773 05 22, 38(057) 719 68 48
Про компанію

ТОВ Інформаційний центр “Інтелектуальні системи” надає користувачам програмні продукти, орієнтовані на фахівців, що професійно працюють з правовою та діловою інформацією. Наша компанія з 1998 р. є постійним Регіональним партнером ТОВ “ЛІГА ЗАКОН” в Харкові та Харківської області.

Нашими клієнтами є як великі фінансові, промислові, енергетичні, юридичні та консалтингові компанії, будівельні і торгові підприємства, вищі навчальні заклади, так і невеликі організації сфери послуг, роздрібної торгівлі, приватні підприємці.

Крім розповсюдження і обслуговування інформаційних правових систем ЛІГА: Закон наша компанія займається проведенням професійних семінарів для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків, економістів.

Розгорнути
Переваги
  • Клієнти – головна цінність нашої компанії. Якість послуг: одна з особливостей нашої фірми – високі вимоги до персоналу компанії. Наші фахівці мають величезний (понад 20-ти років) досвід роботи в сфері супроводу баз даних та баз знань і постійно підвищують свою кваліфікацію. Саме завдяки сервісу, зокрема, наданню індивідуальної допомоги в роботі з системами та необхідної технічної підтримки, пошуку й замовленню додаткових документів, програмі навчання користувачів, значно підвищується ефективність використання програмних продуктів ЛІГА: Закон. Відповідальність перед клієнтом: ми беремо на себе тільки ті зобов'язання, які можемо виконати. Для нас важлива якість послуг, які ми надаємо. Головний орієнтир для нас – це потреби клієнта. Ми завжди тримаємо слово.
Спеціалізація
  • Ми допомагаємо створити надійну систему безпеки Вашого бізнесу: Перевірені рішення + Нестандартний підхід + Сучасні технології. Безперервне вдосконалення та розширення комплексу інформаційно-правових послуг відповідно до потреб клієнтів – основа нашої діяльності. Ми робимо все необхідне, щоб наші продукти та наданий нами сервіс відповідали сьогоднішнім найвибагливішим запитам клієнтів.
Залишити вiдгук